איך אפשרי להימנע מסרטונים לא צנועים

הרשת מלאה בסרטונים שרצים מכאן לשם. אין רגע שלא עולה סרטון נוסף לרשת. כולנו יודעים שהסרטונים שעולים הם מכל הסוגים. אין שם סינון. יש סרטונים עדינים וטובים אבל יש גם סרטונים פוגעניים ממש. סרטונים שכוללים מראות שלא באמת היינו רוצים להיחשף אליהם ולא היינו רוצים שהילדים שלנו יראו אותם. האם יש דרך לעצור את הוויראליות של הסרטים מהסוג הפוגעני? האם יש מה לעשות על מנת שלא לחשוף את הילדים לסרטים שאינם צנועים?

מסננים את האינטרנט

אז כאן חשוב להכיר את החברות השונות אשר אלה מציעות בדיוק את השירות הזה של סינון אתרים. אפשר לשבת מול המחשב, לגלוש באינטרנט ולא לחשוש מפני תכנים שאינם רצויים או מסרטונים לא צנועים אותם אנחנו לא רוצים לראות.

איך זה קורה בפועל?

חברות הסינון משקיעות מאמצי על בטכנולוגיות מתקדמות כאשר הן עמלות כל העת להגיע למצב אשר בו אין כלל וכלל תקלות. כלומר אין סיכוי ואין סיכון שתוכן בעייתי כלשהו יגיע לעיני הגולש שמבקש ליהנות מאינטרנט מסונן. מנגד, הם גם עובדים על זה שלא יהי צורך לחסום באופן רוחבי אתרי אינטרנט או תכנים מסוגים שונם רק בגלל חוסר היכולת לסנן באופן נקודתי את התכנים הבעייתיים.

כך לדוגמא שנו האתגר הקשה מכל בכל מה שקשור לסינון אתרים, שזהו היוטיוב. מדובר בסרטונים מכל הסוגים והמינים כאשר ברור כי יש גם תכנים נקיים איכותיים. התכנים הללו חשובים לא פעם גם עבור האדם שרוצה ליהנות מאינטרנט נקי. כאן יש גם כן את הכלים המקצועיים של חברות הסינון אשר אלה מצליחות, מי פחות ומי יותר, לעקוב, לבחון, לבחור ולסנן את התכנים על מנת להגיש לגולש אך ורק חומרים איכותיים וטובים.

אינטרנט נקי? יש דבר כזה?

אז אם תהיתם האם יש דבר כזה אינטרנט נקי, אינטרנט אשר מכיל אך ורק תכנים טובים ונקיים, כדאי שתדעו ש – כן! יש ויש! התכנים כולם נבדקים באופן מקצועי, ממש אחד לאחד על מנת לברור את האוכל מתוך הפסולת, את הטוב מתוך הרע ואת הנקי מתוך הזוהמה.
בקישור זה תוכלו לקרוא תשובות להרבה שאלות במגזר החרדי!