איך להמיס שומן?

עודפי שומן הם אתגר בינלאומי שמאחד יחידים בכל קצוות עולם מול האויב הגדול שמתייצב לו מול המראה. אז מה עושים? דיאטות, אימונים, כושר – יש הרבה מה לעשות. השאלה היא אם תמיד זה מצליח לעזור לנו. לא פעם אנחנו מגלים שצברנו שומנים באזורים מסוימים, וכל מה שאנו עושים כדי להוריד את השומנים הללו לא עוזר לנו. תאי השומן עקשניים הרבה יותר מאתנו והם לא מגלים סימני כניעה. במצב כזה יהיה נכון במקרים מסוימים לבצע המסת שומן בגלי רדיו או בקור.

מה זה המסת שומן?

המסת שומן הוא תהליך מיוחד בו מפנים קור ברמה מדודה ומדויקת לעבר תאי השומן. ההסבר שעומד מאחורי הטיפול הוא, שתאי שומן רגישים לקור מעבר לתאים אחרים, והם ימסו בגין הטמפרטורה הזו. ואילו יתר תאי הגוף לא מושפעים כלל מהטיפול. התאים עוברים תהליך של פירוק כתוצאה מהטיפול. מה שמוביל לאחר זמן מה של פירוק טבעי והפרשה להיפטרות סופית מהשומן. תהליך זמין ואפשרי שמאפשר לכל אחד שסובל מתאי שומן עודפים ועקשניים באזורים מסוימים להיפטר מהם, ולתמיד.

האם זה מומלץ?

טיפול המסת שומן נחשב לטיפול בטוח ואין בו סיכונים כלל. הוא יכול להתאים לכל מי שמגלה כי הדיאטות והכושר שהוא עושה לא מצליחים לעודפי השומן, והם נשארים בעקשנותם על הגוף. במקרים כאלו ניתן לפנות ולברר על איך להמיס שומן. המידע יינתן באופן מותאם אישית לפי הסיטואציה, האזור בו אתם מעוניינים לטפל וכן לפי רמת השומן באופן כללי. לרוב הטיפול מביא תוצאות נהדרות, והמטופלים חשים כי הם עברו טיפול מעולה אשר מוביל אותם למראה הרצוי עליו הם חלמו, ולא הצליחו להשיג אותו בגלל השומנים העודפים שהעיקו עליהם. חשוב לבחור מטפל מוסמך ומקצועי לשם כך.