איך בוחרים מדפים מעוצבים לבית?

המהות של מדף בבית משלבת בין עיצוב לפרקטיות, ולכן כאשר בוחרים מדפים מעוצבים לבית חשוב להתמקד בכמה מאפיינים מרכזיים כמו המטרה של המדפים, ההתאמה שלהם לקונספט העיצוב בבית, החלל בבית אליו הם מיועדים, הגודל, הצורה ועוד פרמטרים רבים אחרים. כיוון שישנם סוגים שונים של מדפים לבית, נתמקד במאמר הנוכחי במידע וטיפים שימושיים שיאפשרו לכם לבחור את המדפים המושלמים לביתכם.

סוגים של מדפים לבית

כפי שצוין קודם, קיימים שלל סוגים של מדפים לבית ולכן ניתן לחלק אותם לכמה קבוצות מרכזיות אלו:

  • מדפי תלייה – אלו מדפים שנועדו להעניק בעיקר שימוש פרקטי בהם לצורך תלייה של דברים, לרוב אלו יהיו פריטי לבוש, תיקים וכו' ולכן הם יתאימו למבואת הכניסה לבית או חדרי שינה.
  • יחידות מדפים – מדובר על מעמד גדול יחסית של מדפים, כאשר יחידות אלו מחולקות לכמה מדפים שונים המאפשרים שימוש פרקטי במקביל למראה מעוצב של יחידות המדפים. מדפים כאלו יהיו מושלמים להצבה בסלון או חלל מרכזי המקשר בין הסלון/מטבח/פינת אוכל.
  • מדפים פונקציונליים – מדפים מסוג זה ממלאים בעיקר את הצורך הפרקטי בהם, ולכן הם ישלבו בין הנחה של פריטים עליהם, תלייה או אחסון של דברים וחפצים בתוך מגירות ותאי אחסון סגורים אחרים.
  • מדפים מעוצבים – בשונה מהמדפים הפונקציונליים, אלו מדפים שמטרתם הוספת עיצוב לחלל בו הם נמצאים, לכן לרוב הם ישמשו להנחה של פריטי אקססוריז וסטיילינג משלימים לבית כמו עציצים, נרות, מוצרי יודאיקה ועוד.

מוזמנים להתרשם מהמגוון: https://www.studio26shop.com/

כיצד לבחור מדפים מעוצבים לבית?

הבחירה במדפים שיתאימו לביתכם צריכה להיות על פי הצורך האישי, בין אם מדובר על צורך פרקטי או עיצובי. במידה והמטרה היא להוסיף מדפים מעוצבים לבית שיהיו גם פרקטיים לשימוש ואחסון חפצים שונים, כדאי לבחור את יחידת המדפים הגדולה והמעוצבת שתוסיף ייחודיות לכל חלל מרכזי בבית.

> הציצו בקטלוג מהמם של קונסולות כניסה לבית