עקבים גבוהים – למה נשים מוכנות לסבול?

עקבים גבוהות. אי אפשר איתן ואי אפשר בלעדיהן. עקבי סטיליטו, מגפיים גבוהים, נעלי פלטפורמה, עקבי סיכה ועוד – כולם משעבדים אותנו הנשים, לאופנה שעולה לנו ביוקר. זה נכון, נעלי עקב יכולות להיות זולות ולא יקרות – אבל המחיר שנשלם בעת כאבי רגליים וחוסר נוחות – יהיה יקר במיוחד.

אבל מה הופך נעלי עקב לכל פופולאריות

כאשר העולם החל להיות תעשייתי, חומרי וחברתי יותר, כך החלו דפוסים מסוימים להיטמע בתרבויות שונות, בעוד שאם בתקופה בה חיו אנשי מערות – הייתה עדיפות לאישה נמוכה ושעירה, הרי שכיום אנו מרגישות יפות יותר, כאשר אנו מורטות שערות ונועלות נעליים כמו כפכפי עץ עקב גבוה.

בכך, סמל היופי הופך קיצוני ותובעני יותר בעוד שנשים עושות הרבה על מנת לעמוד בציפיות הלא הגיונות, ובסטנדרטים של החברה: בכול הנוגע לגובה, משקל, הסרת שיער, טיפוח ואיפור.

אז מה עושים?

אם את לא מוכנה ליישר קו עם מה שנחשב נשי או אופנתי, את תמיד יכולה לצאת לכול מקום עם נעליים שטוחות. שוק ההנעלה עמוס במגוון רחב של כפכפים, סנדלים, נעלי ספורט, נעלי בובה, מגפיים שטוחים ושאר מוצרי הנעלה נוחים במחירים שווים לכול נפש.

> בדקו גם כפכפי עץ עקב בינוני

מלבד זאת, כדי להיות אופנתית וכן לקבל אלמנט של גובה מבלי להתענות – תכלי תמיד לבחור בקבקבי עץ נוחות אשר מיוצרות בעבודת יד בשוודיה. הקבקבים שמציעות נוחות על ידי גפה עשויה חומר מלטף שמחזיק את הרגל ביציבות, הן עקבי עץ קלים שאינם גבוהים והם נוחים בשל סוליה איכותית.

קבקבים לנשים שיוצרו בשוודיה באיכות ובעבודת יד, מקנות גובה ויציבה טובה, כמו גם בריאות ושמירה על גב זקוף. בזמן שבחנויות נעליים באינטרנט אפשר להזמין קבקבים הולנדיות אופנתיות מושלמות ונוחות! אז זה הזמן להפטר מהעקבים הגבוהים ולבחור בנעליים נוחות אופנתיות ונעימות.