צמחי מרפא: 5 תוספי צמחי מרפא שנכנסו לחיינו בעשור האחרון

נראה כי תוספי מזון לצמחי מרפא, נעשים שימושיים יותר ויותר עם שנים ובכמויות גדולות. בגלל זה, קשה לדעת אילו מהם יועילו לכם ביותר ואילו הם פשוט בזבוז זמן לצרכים הבריאותיים שלכם.

 

צמחי מרפא: 5 תוספי צמחי מרפא שנכנסו לחיינו בעשור האחרון

 

  • ג'ינג'ר

 

גזע תת-קרקעי אכיל זה, ניתן למצוא בצורה שורשית טרייה או מיובשת או בטבליות, כמוסות, תמציות נוזליות, ותה. הוא ידוע בהקלה על מחלות ובעיות עיכול כמו בחילות והקאות.

התכונות המקלות על הבחילה של תוסף זה המבוסס על צמחים, הן רק חלק מהיתרונות הבריאותיים שג'ינג'ר יכול לספק לכם.

 

 

  • שום

 

מחקרים מראים כי תרכובות האורגנו-גופרית הנמצאות בשום, עשויות להיות יעילות להפחתת לחץ הדם. תמצית שום מיושנת טובה לא רק להפחתת לחץ הדם, אלא גם לשיפור קשיחות העורקים, דלקות ופרופיל המיקרוביאלי של הגוף.

 

 

  • גינקו

 

כאחד ממיני העצים החיים העתיקים בעולם, גינקו משמש ברפואה הסינית כבר שנים רבות. ניתן ליטול את הגינקו כתוסף בצורה של טבליות, כמוסות, תמציות ותה. זהו התמצית מעלי הגינקו, המשמשים לעתים קרובות כתרופה למצבים רבים ושונים כמו בעיות קוגניטיביות, ראייה ובעיות לב.

 

 

  • ג'ינסנג

 

ג'ינסנג, הידוע גם בשם ג'ינסנג אסייתי, שימש במשך אלפי שנים כתוסף תרופות. יש לו מוניטין של עזרה בשיקום האנרגיה ושיפור הרווחה הכללית של הגוף והנפש. היתרונות של ג'ינסנג נובעים מהמרכיבים הכימיים בצמח המכונים ג'ינסנוסידים.

 

 

  • רודיולה

 

תוסף צמחי מרפא זה, ידוע ביכולתו לעזור בניהול מצבים הקשורים למתח כמו דיכאון, חרדה וכאבי ראש, כמו גם עייפות ואנמיה. תוסף זה נמצא בצורת תמצית השורש שלו בצורת כמוסה או טבליה, ולצריכה ללא מרשם רופא.