לזמן איכות לך ולתינוק שלך

עיסוי תינוקות זהו תחום שאנחנו מכירים כבר שנים רבות. מדובר בזמן איכות התורם הן לאם והן לתינוק. אך מעבר לכך, מדובר בתרומה איכותית מבחינת הבריאות של התינוק. העיסוי תורם לזרימה טובה יותר של מערכת דם, הוא משפר את גמישות השרירים שלו הוא מסייע לו מבחינת שיפור הטונוס ולמעשה התינוק רק מרוויח מכך. אך כאן חשוב מאוד לשים לב כי העיסוי מתבצע בצורה נכונה, באופן מקצועי,  מתוך ידע איך וכיצד לבצע את העיסוי על מנת שהוא אכן יוביל לתוצאות הרצויות כמו יוגה להריון למשל.

קורס עיסוי תינוקות – על מנת שהעיסוי יהיה אפקטיבי

חשוב לדעת כי העיסוי לא יכול להתבצע בלי ללמוד ולדעת איך בדיוק יש לעשות את זה. יש אימהות רבות שלא באמת מבינות למה חשוב כל כך ללמוד לעשות את העיסוי. בפועל, הן לא באמת יודעות איך וכיצד לעסות ואם הן מעסות בלי לדעת איך זה אמור להתבצע באופן נכון, הן עלולות לגרום לנזקים לא פשוטים אצל התינוק שלהן. העיסוי עלול להיות ממש לא נעים לתינוק, הוא לא ייהנה מזה והוא גם לא יפיק כל תועלת מהעיסוי.

מסיבה זו אנחנו ממליצים לכל אם לפנות לקורס המציע את הלימוד המקצועי והנכון של עיסוי תינוקות. רק כך אפשר להיות בטוחים כי העיסוי אכן ייעשה בצורה הנכונה והתינוק ייהנה ממנו.

עיסוי תינוקות  – הדרך לחזק את הקשר בין אימא לתינוק

כל אם רוצה ושואפת כי ייווצר קשר טוב ואיכותי בינה לבין התינוק שלה. לא תמיד האם יודעת איך באמת אפשר להגיע למצב האידיאלי של הקשר האיכותי בין האם לתינוק.

כי את הדברים הרגילים של ההאכלה, של חיבוקים ונשיקות, כולן עושות וכל אימא באופן טבעי כבר עושה אותם. אך אם שמעוניינת להעניק לתינוק שלה מעבר לזה, היא רוצה להעצים את הקשר בינה לבין התינוק שלה, יכולה להפיק הרבה מאוד תועלת מעיסוי מקצועי ונכון.

התינוק יהיה הרבה יותר רגוע, הוא יישן טוב יותר בלילה, הוא יסבול פחות מכאבי בטן והוא יגדל עם הרבה ביטחון ואמון בעולם.

> מידע נוסף בלינק http://darmayoga.co.il/physical-exercise-for-preganat-women