שולחן מתקפל לקיר – לניצול מקסימאלי של חלל החדר שלכם

בשנים האחרונות, בעקבות העלייה הדרמטית במחירי הדיור, אנשים רבים מעדיפים לרכוש דירות קטנות – דירות סטודיו בגודל מינימלי ולנסות להסתדר מבלי שיצטרכו לשלם סכומי עתק על דירת שלושה חדרים.

אז אולי מצאנו את הפתרון למחירי הדיור, אבל אחרי הכול אנו שוהים משפחה בת 3 – 4 נפשות בבית קטן של שני חדרים בגודל כמה עשרות מטרים בודדים ואין די מקום לכל מה שמשפחה צריכה. אז מה עושים?

בעיה זו של חוסר מקום בדירות הקטנות שצריכים להכיל גם ריהוט בסיסי וגם לספק מקום בו ניתן לשהות ולנוע מבלי לבקש כל שניה מבן הזוג או הילד לפנות את המעבר בכדי שתוכלו לעבור, גרמה ליצרני רהיטים רבים לחשוב על רעיונות מקוריים ויצירתיים של הרכבת רהיטים חכמים שישמשו למספר דברים או לחילופין, רהיטים שבסיום השימוש בהם הם הופכים לקיר.

רהיטים מתקפלים

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות סרטונים רבים שרצים ברשתות בו נראים דוגמאות לבתים מרוהטים בצורה שחוסכת לנו מקום רב, אם זה שולחן מתקפל לקיר, מיטה שהופכת לספה או פופ שנפתח לארבעה כיסאות ושולחן.

פתרונות אלו נועדו כאמור לניצול מקסימאלי של חלל החדר שלכם. פתרון זה הוא לאו דווקא לדירות קטנות. אם החדר שלכם לא מספק אתכם, אתם רוצים להכניס בו שולחן נוסף או מיטה גדולה יותר וחלל החדר לא נותן לכם את זה, אתם יכולים להתקין שולחן מתקפל לקיר. שולחן כזה שבסיום השימוש, הוא נסגר והופך לקיר.

פתרון זה גם יכול לשמש אתכם למטבח חדשני בעיצוב מגניב. כאשר בשעות הארוחות יפתח קיר המטבח ויהפוך לשולחן ותיכף לאחר סיום הארוחה, תוכלו 'לסגור' את המטבח עם קיר מגניב.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

עגילי חישוק VS עגילים צמודים

עגילי חישוק VS עגילים צמודים

מבין שלל התכשיטים המוצעים למכירה בשווקים ובחנויות ניתן למצוא הרבה מאוד סוגי עגילים. כל עגיל הוא בעל עיצוב שונה, באורך שונה ובסגנון אחר משל רעהו.

קרא עוד»
טיפול באקנה הורמונלי

טיפול באקנה הורמונלי

שינויים הורמונליים שיכולים להתרחש בגוף כתוצאה מהריון, לחץ או אפילו מחזור חודשי יכולים להביא עמם להופעה של אקנה על עור הפנים. טיפול באקנה הורמונלי תלוי

קרא עוד»