איך להיות שלמה עם המראה שלך

נשים רבות מרוצות מאד מהמראה הניבט אליהן מהמראה בכל יום ואילו אחרות אינן שלמות עם מראה גופן ולכן מרגישות שהן בקונפליקט עם עצמן.

איך להיות שלמה עם המראה שלך

הדרך להרגיש שלמה עם הגוף היא לא קלה ואינה דרך פשוטה, היא מצריכה תעצומות נפש והמון רצון להכיר במציאות הקיימת ובשפת האכילה האישית.


מסלול אחד הוא לשכנע את עצמך כי זה המצב, כדי שלאט לאט תהיה השלמה אמיתית עם הנראות והאישה תתחיל לאהוב את גופה ולקבל אותו כמות שהוא וללא עכבות.

לבצע סוג כזה של עבודה עצמית זו מלאכה לא פשוטה ולכן במקרים רבים הדרך המתאימה יותר היא זו אשר מתבצעת על ידי מאמנת אישית אחד על אחד או בקבוצה. הליווי כולל רבדים רבים של האישיות הייחודית של כל אישה, מערכות היחסים שלה עם עצמה, עם משפחתה הקרובה בעבר ובהווה במקומות העבודה, חברים ועוד. תוך כדי התהליך מתחילות לצוץ נקודות התורפה והמאמנת מבינה על אילו נושאים יש לשים את הדגש ובאילו בעיות יש לטפל.

הכרה עצמית 

כאשר המאמנת (אמירה שחף – לצורך העיניין > קראי כאן) מבינה לאט לאט את המחסומים הקיימים בהתנהלות שלה, את דרכי החשיבה שלעיתים היו שגויות ואת המעשים השונים אשר קורים ביום יום, היא מבינה איזו דרך חדשה עליה לבצע עם המתאמנת כדי שזו תאהב את גופה ותהיה שלמה אתו.

המסלול הוא מפותל ואינו קורה ביום אחד. בדרך יש מהמורות רבות ונגיעה בנקודות כואבות ולא פשוטות. דברים רבים מן העבר צפים כלפי מעלה ויש ללמוד איך להתמודד איתם, להתגבר עליהם ולהמשיך עם הפנים קדימה, תוך שינוי מהותי בתפיסת העולם ובדרך ההתנהלות למען עתיד מחויך והרבה יותר נעים הן לאישה והן לסובבים אותה.