הדבקת ריסים – כל מה שרציתם לדעת

אחד האמצעים בהם נשים רבות משתמשות על מנת לטפח את עצמן, בין אם זה בימים רגילים ובין אם זה לפני אירועים מיוחדים, זה באמצעות ריסים מלאכותיים.

באופן רגיל, נשים רבות נוהגות לטפח את הריסים שלהן על ידי מריטת השיער זאת על מנת שהגבות יהיו מסודרות, עדינות, יפות, מתאימות לתווי הפנים שלהן. אך במקרים מסוימים הן לא מסתפקות בכך, אלא מעדיפות להשתמש גם באמצעים נוספים בשביל לטפח את פניהן. למשל, הן משתמשות, בין היתר באפשרות של הדבקת ריסים מלאכותיים, כך הן יוצרות נפח משמעותי יותר, כך הן מוסיפות רובד נוסף לריסים ובכלל למראה הפנים שלהן.

צריך לומר, הטיפול עצמו הוא מאוד פשוט, הוא לא לוקח הרבה זמן ובדרך כלל הריסים יכולים להחזיק יום שלם. אפשר כמובן למצוא טיפולים יותר מורכבים, כולל טיפולים אסתטיים שמאפשרים הלחמה של ריסים לטווח ארוך. אנחנו מדברים כאן על טיפול הדבקה אשר מיועד לאירוע ספציפי ולא מעבר לכך, בדרך כלל.

כיצד הטיפול מתבצע בפועל

טיפול הדבקת ריסים אצל קוסמטיקאיות בכל הארץ מתבצע באופן הבא. אחרי שמנקים היטב את העיניים ואת הריסים על מנת ששום דבר לא יפריע לתהליך הטיפול. בשלב הבא מכינים את הדבק ומורחים אותו בשביל שיהיה ניתן להדביק את הריסים בצורה טובה. לאחר מכן מדביק את הריסים במקום המיועד להם.

חשוב לציין, יש שני חלקים מהותיים שמשפיעים על הטיפול. חלק ראשון זה, סוג הדבק בו משתמשים, עד כמה הוא חזק ואיכותי, חלק שני אלה הריסים, בין אם זה מבחינת האיכות והסגנון שלהם. זה חלק מהותי מאחר וזה יכול להשפיע על האופן בו הטיפול יתבצע מצד אחד וכן על העיצוב של הריסים והפנים בכלל.