איך תבחר אולם אירועים מבלי לדאוג לקורונה?

אחד החוקים הכי חשובים בחיים, הוא שתמיד יש סיבה להתכונן לבתי צפוי. וכן בדיוק קרה בדיוק במשבר הקורונה. בין רגע, השתנו חייהם של זוגות צעירים רבים אשר נאלצו לבטל את אירוע החתונה שלהם, בעקבות הגבלות התנועה של משרד הבריאות. אבל, גם בתוך המשבר, ישנם זוגות שרואים את הבאות ומתחילים לתכנן את החתונה שלהם, גם אם היא מתרחשת בעוד כמה חודשים טובים. 

הפקת אירועים בזמן הקורונה – שלושה חוקי ברזל

אם אתם רוצים לתכנן קדימה את החתונה שלכם, למרות תקופת הקורונה והקושי שהיא מביאה איתה, מומלץ להתאים את תהליך החיפושים שלכם אחר ספקים באתר זה. בין היתר, אתם יכולים לבטח את עצמכם בשלוש דרכים:

  • סעיף בחוזה – כיאה לימים אלו, חיוני לעגן בחוזה אי אלו שינויים בהתאם להוראות משרד הבריאות. לדוגמה אם מתרחש שוב אירוע התפרצות שמחייב את ביטול האירוע שלכם או שאתם נאלצים לדחות את האירוע מפאת מחלה.
  • כמות משתתפים – הגבילו וצמצמו ככול הניתן את כמות המשתתפים בחגיגה שלכם. נכון, לא כיף לערוך חתונה בלי כל החברים והמשפחה, אבל עשו זאת מתוך דאגה לבריאותם ולבריאותכם.
  • תאריך בטוח – ככל הניתן נסו לקבוע תאריך יחסית בטוח. הכוונה היא לתאריכים בהם יש צפי להקלה בהנחיות ולאפשרות לקיים אירועים בצורה הטובה והמיטיבה ביותר. 

אירוע שייזכר לעוד שנים רבות

חתונה מוצלחת, גם תחת איום נגיף הקורונה היא לא מילה גסה. כל מה שהדבר דורש מכם הוא חשיבה לרחוק, הסתכלות על הפרטים הקטנים ובעיקר התחשבות בצרכים של כל בני המשפחה והחברים שלכם. מובן שזו לא תהיה חתונה סטנדרטית, או חתונת חלומות, אבל אם חשוב לכם לצאת לחיים זוגיים, אתם בהחלט יכולים להגשים חלום.

> בדקו אולמות אירועים בתל אביב https://10comm.com/places.php?cat=1&city=tel-aviv