חדרי בריחה לילדים – ככה תתאימו את החדר לילדים שלכם

מי עדיין לא ביקר מעולם בחדר בריחה? כבר אין היום הרבה אנשים שלא התנסו בחוויה המסעירה הזו. כמעט כל אחד כבר זכה איכשהו להשתתף בניסיון הימלטות מחדר בריחה. אם זה במסגרת המשפחה ואם זה במסגרת טיול יחד עם הצוות. יש גם ימי הולדת אשר נחגגים בחדרי בריחה וגם סתם כך בילויים חווייתיים במסגרת החופשה הגדולה וכדומה.

כולנו יודעים כי ישנם חדרי בריחה בכמה וכמה רמות. ישנם חדרי בריחה שהם מאתגרים יותר ויש חדרי בריחה קלילים ברמה נמוכה שלא מסובך כל כך להצליח בהם. אז כאשר מדובר בקבוצה של ילדים, ברור כי יש לבחון את האפשרויות ולבחור חדר בריחה מותאם לילדים אשר אכן ייתן את המענה הנכון.

חדר בריחה ברמה גבוהה מידי? לא מתאים!

אז ברור כי אם חדר הבריחה יהיה ברמה מידי גבוהה והיא תהיה מאתגרת מידי, הילדים לא בדיוק יבינו מה מוטל עליהם לעשות, המשימות תהיינה יותר מידי מורכבות עבורם והם לא יצליחו לפענח את הרמזים או לפצח את החידות.

ברור שבאופן כזה הם לא באמת ייהנו מהבילוי בחדר הבריחה כי הוא לא יספק להם כל הנאה. למרות שבהחלט לא תמיד מסתיים הבילוי בחדר הבריחה ביציאה עצמאית מהחדר, עדיין, כאשר הפעילות מותאמת, הילדים ייהנו מעצם הניסיונות להיחלץ מהחדר. הם גם יצליחו לפתור חלק גדול מהחידות, הם יצליחו לפצח את השאלות והם כן יצליחו איכשהו להתקדם.

חדר בריחה ברמה מתאימה לילדים

אז גם אתם רוצים ללכת על חדר בריחה ליום הולדת במיסתורי שהוא מאוד חוויתי ומאוד מאתגר שאתם בעצמכם התנסיתם בו, זכרו כי מדובר בילדים. ילדים זקוקים לאתגרים ברמה שמתאימה להם.

אז שימו לב כי מדובר בחדר בריחה שמתאימה לילדים הן מבחינת הנושא של החדר, הסיפור שהוא מציב והאתגר שהוא דורש מהמשתתפים, בחנו את רמת הקושי של אותו חדר בריחה, בדקו האם מדובר בחדר בריחה שהוא ברמת קושי סבירה שאפשר יהיה לעמוד בו ורק אם אתם בטוחים כי הוא אכן יעניק אתגר ברמה סבירה תוכלו ללכת על זה.