חולצות לבית ספר – אל תקנו לפני שתקראו

לקראת החזרה ללימודים כל ההורים והתלמידים מוצאים את עצמם בימים של הכנה והצטיידות. אי אפשר לומר שכל הקניות הללו אכן הכרחיות. העונה של החזרה ללימודים סוחפת רבים מאתנו למסע קניות מוגזם שלא תמיד מצדיק את עצמו. זה כולל רהיטים כמו כיסאות לתלמידים ושולחנות כתיבה, מכשירי כתיבה וספרי לימוד, וכמובן – חולצות תלבושת. במאמר זה נסביר כיצד ניתן לחסוך את קניית החולצות בתור תלבושות לבתי ספר בלי לחרוג מכללי בית הספר.

על הדבקת לוגו בית הספר

כולנו מכירים את שיטת ההדפסה המקובלות. אתם נכנסים לחנות בה מוכרים חולצות תלבושת ומבצעים הדפסות על החולצות, ומזמינים את החולצה הרצויה לכם עם הלוגו הנדרש. זו שיטה מקובלת ונוחה שכמעט כל התלמידים מבצעים אותה. אבל אנחנו רוצים שתכירו אפשרות אחרת וזמינה יותר. אפשרות שתאפשר לכם לחסוך את קניית פריטי הלבוש המיותרים הללו. כך שתוכלו לעשות שימוש באותו פריט לבוש לשעות הלימודים ולעשות אחר הצהריים. זה יכול להיות נוח ומוצלח מאוד, וכמובן – לענות על דרישות בית הספר.

הפתרון: לוגו דביק

הפתרון המוצע נקרא בשם לוגו דביק. מדובר על מדבקה מיוחדת עליה מבצעים הדפה של לוגו בית הספר הנדרש לכם. את המדבקה מצמידים לחולצת התלבושת במקום המתאים לכך. והנה לכם חולצת בית ספר שעונה על הדרישות ומתאימה לשימוש בבית הספר. לאחר סיום הלימודים אתם לא חייבים להחליף חולצה או קפוצ'ון, אין סיבה לרכוש מלתחה כפולה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להסיר את הלוגו הדביק מהחולצה, והנה לכם חולצה נוחה ונעימה שמתאימה לכם לשעות אחר הצהריים.

> בדקו כבר עכשיו חולצות לבית ספר באתר לוגודביק

להיות בכל מקום בלי לספר על עצמכם פרטים מיותרים

באמצעות חולצה זו יכולים התלמידים לצאת מבית הספר ולהמשיך את היום בלי ללכת הביתה ולהחליף חולצה. נכון, אפשר לעשות זאת עם כל חולצה. אבל אם לא מתאים לכם להגיע לשיעור נגינה או לבריכה עם חולצה שמספרת על מקום הלימודים שלכם, תוכלו ליהנות מלוגו דביק. את הלוגו אתם מסירים בעת היציאה משער בית הספר, ואתם ממשיכים בדרככם עם חוצה נוחה ונעימה ללא סמל בית הספר.