דילדואים – קווים מנחים לבחירה

לקראת קניה של דילדואים יש להתחשב במספר שיקולים מרכזיים שיכולים להפוך את הרכישה לנבונה. אם אתן רוצות להבין בדיוק מהם הדברים שאתן צריכות לבדוק כדי לבחור נכון, הגעתן למקום הנכון. נעשה כל מה שצריך על מנת להקל עליכן ולאפשר לכן להבין בעצם במה לבחור.

אז מה צריך לבדוק לפני שקונים דילדו?

  • דגם חשמלי או לא – ישנן נשים שמעדיפות דילדואים חשמלי שפועלים בתור ויברטורים, ואילו אחרות מעדיפות דגם סיליקון לא חשמלי.
  • תבחרו דגם שעשוי סיליקון בלבד – זהו הסטנדרט המקובל כיום ואם האיכות חשובה לכם, מומלץ לבחור אך ורק סיליקון כפול להרגשה מיטבית בזמן השימוש.
  • צבע וגודל – ישנן נשים שמעדיפות צבע טבעי של דילדואים, ואילו אחרות יעדיפו צבע ורוד למשל. בכל הנוגע, לגודל, כמובן שגם זה עניין של העדפה אישית.

קניה של אביזרי סקס וצעצועי מין יכולה לשדרג את חיי המין של כל אחת. אם אתן רוצות להרגיש הרבה יותר בנוח בכל הנוגע לדרך שבה תענגו את עצמכן, אז אתן רק צריכות להביא בחשבון את הטיפים שהזכרנו לעיל לפני הרכישה. זה יעזור לכן להחליט ללא כל ספק באיזה דילדו לבחור ומה עשוי להתאים לכן על הצד הטוב ביותר בסופו של דבר.

יש עוד מבחר גדול של צעצועי מין

אתן לא צריכות להגביל את עצמכן אך ורק לרכישה של דילדו. יש עוד מבחר גדול למדי של צעצועי מין שאפשר למצוא. אתן רק צריכות להחליט מה אתן מעדיפות ואף להתנסות בצעצועי מין חדשים שלא יצא לכן לנסות בעבר. מי יודע, אולי תמצאו משהו שיוכל לשפר דרמטית את איכות חיי המין שלכן ולאפשר לכן להגיע לפורקן מיני בקלות רבה ועם הרגשה מדהימה בכל פעם מחדש.