כסאות בר מעוצבים לדלפק המטבח

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות תופעה מאוד מעניינת. יותר ויותר אנשים בונים מטבחים פתוחים, כאלה אשר מתחברים באופן טבעי לסלון וכן למרפסת, כאשר אם קיימת הפרדה מסוימת, הרי שהיא מגיעה בדמות דלפק קטן אשר סביבו מונחים כסאות בר.

אותו דלפק, אפשר למצוא בצורות שונות במטבח, לעיתים הוא גם מגיע בדמות אי במרכזו של המטבח, עליו אפשר להכין ארוחות שונות, בין אם זה אומר שהוא כולל משטח עבודה שמאפשר לבצע חיתוכים שונים ולהכין מנות מגוונות, ובין אם זה אומר שהאי כולל כיריים עליהם ניתן לבשל את האוכל. בכל מקרה, בשני המקרים הנ״ל, אנחנו יכולים למצוא סביב האי, באופן מלא או חלקי, כסאות בר שמאפשרים לדיירי הבית או לאורחים שלהם, לשבת בניחותא.

אותו דלפק או אי, הוא לא רק מקום ישיבה, אלא הרבה מעבר לזה. הוא גם מעבר אלמנט עיצובי חשוב ומוביל במטבח. לכן נהוג להשתמש, בין היתר בכסאות בר מעוצבים אשר מוסיפים אלמנט נוסף לעיצוב של המקום. השאלה היא, כיצד בוחרים כיסאות בר מתאימים ורלוונטיים.

כיצד בוחרים כסאות בר

ראשית, חשוב לזכור כלל הכרחי, אם אנחנו בוחרים כסאות בר מעוצבים לדלפק או לאי, אזי שהם לא אמורים לשרת אותנו אך ורק מבחינת עיצוב אלא, הם אמורים לשרת אותנו גם בהיבטים נוספים, בראש ובראשונה, לצורך ישיבה. לכן חשוב שנבחר כסאות שיהיה נוח ופשוט לשבת עליהם. הם לא אמורים להיות גבוהים מדי, הם אמורים להכיל משענת נוחה ובטוחה, ורצוי גם שהכיסאות יהיו מרופדים בשביל שיהיה ניתן לשבת עליהם לאורך זמן.

שנית, חשוב שהכיסאות יתאימו לאופי המקום מבחינת העיצוב שלהם, בין אם זה בצבע, סגנון, חומר או בכל היבט אחר. אנחנו לא נבחר כסאות בר מודרניים למטבח קלאסי ולהיפך. אם מדובר במטבח כפרי, נחפש כסאות בר מתאימים למטבח כזה.

שלישית, רצוי מאוד לבחור כסאות בר שיהיה קל לנייד אותם מחד, ומאידך חשוב שהם לא ישאירו סימנים של שריטות על הרצפה. בוודאי אם המטבח שלנו כולל פרקט או חומר אחר שנשרט בקלות.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

ציוד לבונות ציפורניים

ציוד לבונות ציפורניים

בעוד הציפורניים משקפות את מצב הבריאות הכללי שלכן, האופן שבו אתן מטפלות בציפורניים הוא סימן לרמות ההיגיינה האישית שלכן. אף אחת לא אוהבת ידיים או

קרא עוד»