תמציות ריח בהתאמה אישית – כך זה עובד

ריח מוסיף נופך מיוחד ומשמעותי לאווירה בכל מקום בו נמצאים אנשים. חשבו על התחושות שעלו בכם כשעברתם ליד מאפיה שכונתית ליד ביתכם או מקום עבודתכם, וודאי הניחוח שעלה מן המאפיה גרם לכם לתחושת רעב למרות שלא מזמן סיימתם לאכול ארוחת צהריים משביעה.

הריחות שאנו מריחים גורמים לגוף שלנו להרגיש דברים, וכך גם משפיעים על הדחפים, רגשות, תחושות ורצונות שלנו. משום כך ניתן למצוא בתי עסקים רבים שבוחרים להציב בעסק שלהם מפיצי ריח מתקדמים המפזרים ניחוחות נעימים, ובעיקר ניחוחות כאלו המתאימים לאופי, אווירה והקונספט שבית העסק משדר. סוגי הניחוחות ניתנים לבחירה ושינוי באמצעות תמציות ריח בהתאמה אישית שניתן לרכוש, ובשורות הבאות נעסוק בנושא ריחני ומעניין זה.

סוגים של תמציות ריח בהתאמה אישית

תמצית ריח כוללות בתוכה סוגים שונים של ניחוחות, זאת כדי להגיע לתמצית ריח מותאמת אישית לכל קונספט. ניתן למצוא תמציות ריח בהתאמה אישית המעניקות ניחוחות מן הטבע, ניחוחות פירותיים ומרעננים של פירות, ריחות של תבלינים מעוררים, תמציות ריח המעניקות תחושה של ניקיון וגם ניחוחות של בשמים מוכרים ודומיננטיים.

היכן ניתן למצוא תמציות ריח בהתאמה אישית?

קיימות חברות רבות המתמחות בשיווק של מערכות ריח לעסקים ומפיצי ריח לבניינים, שאלו מבוססות על פיזור ניחוחות באמצעות תמציות ריח בהתאמה אישית. כדי להתאים את תמצית הריח המתאימה ביותר לעסק, כדאי להתייעץ עם חברות השיווק בנוגע לקונספט של העסק כדי שהם יוכלו להתאים את הניחוח הטוב ביותר. לדוגמה תמציות ריח עם ניחוחות רעננים וחזקים של בשמים גבריים יוכלו להתאים לחדרי כושר, ואילו תמציות ריח עם ניחוח אלגנטי ויוקרתי יתאימו למשרדי חברות העוסקות בקבלת קהל בין השאר.