אישור הסכם גירושין – מה זה בדיוק

גירושין זה לרוב סיפור שכורך בו הרבה מריבות, וויכוחים סוערים, ריבים קשים והרבה אנרגיות שליליות. באווירה שכזו כמעט ואין סיכוי להצליח להגיע להסכמים כלשהם ברוח טובה ובהסכמה הדדית. אך לא תמיד זה נראה כך. יש בהחלט זוגות שמסוגלים להתמודד בכוחות עצמם. הם בוגרים דיים, הם מסוגלים להתעלות על עצמם ולהבליג גם כאשר הם ממש כעוסים וזועמים. אלו מסוגלים גם לשבת לשולחן אחד ולנסח יד הסכם גירושין שיענה על הדרישות ועל הציפיות של כל אחד מהם. באופן כזה הם יוכלו לצאת מכל הסיפור הזה של הגירושים בצורה הרבה יותר הגיונית, שפויה ומסודרת. הם כמובן גם יחסכו הרבה כסף על הדרך כי הם לא יזדקקו לשירות של עורך דין או של איש מקצוע אחר מתחום הגישור.

אישור הסכם גירושין  – איך זה נעשה?

אז כפי שכבר הבנתם, אישור הסכם גירושין הוא בעצם הסכם שנעשה בצורה מסודרת כאשר שני בני הזוג יושבים זה מול זה וכל איד מהצדדים מביע את משאלותיו ואת רצונותיו. כל אחד אומר את הנקודות הכי חשובות לו ואת מה שהוא לא מוכן לוותר עליו. באופן כזה, עם הרבה נכונות ועם הרבה רצון טוב אפשר להגיע להסכמים שיהיו טובים עבור שני הצדדים.

אז זה נשמע ממש פסטורלי וכמובן גם סיטואציה הרבה יותר אסתטית וידידותית. עם זאת ברוב רובם של המקרים זה לא יתנהל בצורה כזו.

אנשים יצטרכו להיעזר בשירות של איש מקצוע לצורך כך. זה יוכל להיות מגשר מוסמך וזה גם יכול להיות טוען רבני. מובן שגם עורך דין יוכל להציע את השירות וכך יוכלו בני הזוג להגיע בצורה הכי מעודנת וגם הכי ידידותית למצב אשר בו הם מסוגלים להיפרד זה מזו לחיים ולשלום בלי להותיר צלקות.

לקריאה נוספת: https://www.din.co.il/lawyers/11428/28386/