חדר שינה קומפלט – מעץ מלא או MDF

חדר שינה הוא אינו חדר שינה ללא הריהוט אשר נמצא שם. מה נמצא בחדר שינה? בדרך כלל ארון בגדים, שידה ומיטה עם מזרון. חלק מן הצרכנים בבואם לרכוש את הריהוט הזה מעדיפים לרכוש סט שלם שכולל את כל אלה ביחד, וכאן זה ממשיך אל אותה ההתלבטות שבין ריהוט שעשוי עץ מלא לבין ריהוט שמגיע מלוחות של חומר בשם MDF. איזה הכי עדיף לחדרי שינה קומפלט? הנה מידע חשוב שיסייע לבצע את הבחירה מכמה אספקטים שקשורים אל המאפיינים של החומרים הללו, עץ או MDF.

היתרון והחיסרון של רהיטי עץ

רהיטים אשר עשויים מעץ טבעי יכולים עם הטיפול הנכון להיות שמישים למשך זמן בלתי מוגבל. ממש כפי שעצים חיים להם בטבע ועומדים בפני כל דבר, כמעט, כך גם רהיט עץ איכותי יפאר את המקום שבו הוא נמצא ויביא מהיופי הטבעי והחמים שלו לצד החוזק של העץ לכל שימוש שלו זקוקים. שימוש רב שנים הוא כזה שטוב לטבע, כשלא מבצעים רכישה של עוד ועוד פריטים שעבורם נעשות פעולות שמזהמות את הסביבה, אז היכן הבעיה? רהיטים מעץ מלא הם כאלה שעולים הרבה מאוד לכל חומר אחר בהשוואה, ולא כל אדם מעדיף להתחייב אל חדר שינה מלא בעץ שנראה עשרות שנים אותו הדבר.

היתרונות של רהיטי MDF

חומר כמו MDF אולי לא נשמע מי יודע מה, אבל החומר הזה עשוי בצורה שיוצרת חוזק ברמה מאוד גבוהה. גם אם הוא מורכב משאריות של עץ, הדחיסה של כל השבבים הללו בעירוב של דבק מיוחד יוצרת את האפשרות של הגעה אל לוחות עץ חזקים שנחתכים לפי מידה ונצבעים לאחר מכן לפי הצבע הנדרש, ראו באתר https://roome.co.il. יש לוחות עמידי מים ויש כאלה שמגיעים עם גימור חלק ויפה מסוג שלייפ לק, והיתרון הגדול של החומר הזה הוא לא רק בעלות הנמוכה, אלא גם באפשרות שלו להישאר באותה התצורה בניגוד גמור למה שקורה עם עץ טבעי עם הזמן. אם רוצים לרכוש חדר שינה עמיד במחיר זול, MDF הוא אפשרות טובה.