למי מתאימות עדשות מגע צבעוניות עם מספר

עדשות מגע צבעוניות עם מספר, מיועדות לאנשים אשר בדרך כלל מרכיבים עדשות מגע בחיי היום יום שלהם במקום להרכיב משקפיים.

עד לפני כמה שנים כל העדשות היו שקופות כך שהן שיפרו את הראייה של כל אדם בהתאם לצורך שלו ועל פי המספר שנקבע עבורו, אך נראות העיניים נותרה ללא שינוי.

למי מתאימות עדשות מגע צבעוניות עם מספר

באופציה זו בנוסף לנוחות הראייה, מתווסף אלמנט אופנתי כיוון שצבע האישון משתנה בהתאם לרצון של כל אדם ספציפי. אם נערה חולמת להיות בעלת עיניים ירוקות, היא תרכוש עדשות צבעוניות עם מספר באחד מגווני הירוק וכך היא תיהנה מהשינוי המרענן בנראות שלה ועיניה יהיו בגוון ירוק התואם את החלום שלה.

השימוש ברכיב זה הוא בעיקר בקרב צעירים וצעירות בגילאי שתים עשרה עד גיל עשרים וחמש.

נישה נוספת אשר בה רכיב זה תופס תאוצה הוא אצל נשים שעקב דתן הולכות בלבוש המכסה את כל גופן ופניהן. מכיוון שרואים רק את עיניהן, חשוב להן להבליט זאת ולכן הן משתמשות בעדשות מגע צבעוניות אשר יוצרות שינוי או מהפך בנראותן. זהו כמעט המיקום היחיד שבו הן יכולות להיראות אופנתיות ולכן, הן מאפשרות לעצמן לשנות לעתים תכופות את גוון האישונים.

רבים מהמשתמשים בעדשות המגע השקופות בחיי היום יום שלהם, מעוניינים בנראות מיוחדת לרגל אירוע משמעותי כמו בחתונה או לרגל חג הפורים ולכן הם משתמשים בעדשה צבעונית כדי ליצור אפקט עוצמתי של שינוי.

מעבר לשינוי צבע האישון קיימות גם עדשות צבעוניות עם מספר אשר יוצרות צורה אחרת של העין עצמה למקרים חריגים כמו תחפושות פורים.

שמירה על היגיינה בעת הרכבת עדשות צבעוניות

מי שרגיל בחיי היום יום להיות עם עדשות מגע, יודע כיצד להרכיב אותן בכל יום ולכן כשהוא מחליט להיות עם עדשות צבעוניות, הוא מבצע התנהלות זהה.

אך מי שבדרך כלל מרכיב משקפיים ומעוניין להיות עם עדשות צבעוניות עם מספר במועד ספציפי, חייב לדעת איך לבצע זאת באופן היגייני לשמירת בריאות העיניים.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר האינטרנט של אופטיקה דורון