כיתות לימוד להשכרה

הרעיון של שימוש בחדרי כיתות להוראה קיים כבר זמן רב. עם זאת, הרעיון עדיין לא מימש את הפוטנציאל שלו. זה רעיון טוב כאשר אתה רוצה להעביר סדנה, הרצאה או שיעורים מבסגרת קורס מסוים לתלמידים שלך. רוב האנשים והחברות לא מעוניינים להוציא כסף על בניה ותחזוקה של כיתה משלהם כי זה לא תמיד משתלם. לכן הם שוכרים כיתה חיצונית. כיתה זו תהיה מותאמת ומוכנה ללימוד ולרוב תכלול לוח, מקרן וציוד נלווה הנדרשים להעביר הרצאות ושיעורים במקום.

רוב מוסדות החינוך, במיוחד אוניברסיטאות, מחפשים להשכיר כיתות. זה בגלל שהם רוצים לחסוך כסף. הבעיה היא שהביקוש לשטח בכיתה אינו גבוה במיוחד. והיצע השטחים בכיתה נמוך. התוצאה היא שחלק גדול מהשטח הפנוי בכיתה יכול לשמש למעשה חברות שיש להן מתקנים משלהן. לדוגמה, אוניברסיטה עשויה לרצות להשתמש בשלוש כיתות בקמפוס שלה. בנוסף, ייתכן שהיא תרצה לשכור כמה חללים אחרים למטרות הוראה כגון מעבדות, משרדים וחדרי מחשב שאינם זמינים.

היתרונות של כיתות לימוד להשכרה?

  • אין צורך להשכיר באופן שוטף כיתות לימוד או כיתת לימוד במשרדי החברה או במקום כלשהו ולסבול מימים ללא מימוש. ניתן להשכיר את הכיתה רק לפי צורך ביום ובשעות שיש לכם בהם שיעורים ולשלם לפי שעה.
  • אין צורך לתחזק, לנקות או לדאוג לכיתה באופן שוטף. המרכז המשכיר את הכיתה דואג לתחזוקה השוטפת הכוללת ניקוי, צבע, שיפוצים ועוד.
  • הכיתה תכלול כבר כיסאות, שולחנות, לוח ולרוב גם מחשב ומקרן לצרכי הרצאות, מצגות ועוד.

למי זה עשוי להתאים?

השכרת כיתות לימוד עשויה להתאים למורים פרטיים הרוצים להעביר שיעור קבוצתי, למרצים המעבירים סדנאות לקבוצה קטנה של אנשים, למנטורים ומורי דרך למיניהם, למאמנים, אנשי מקצוע המספקים הרצאות בתחום כדי לקדם את עצמם, השכרת הכיתה למפגשים שונים ומצגות, לשיווק מוצרים ועוד.

בקרו באתר שלנו למידע נוסף: https://mycampus.co.il/