קרש חיתוך עם חריטה

חריטה טובה היא זיכרון מתמשך שייזכר הרבה לאחר רכישת המוצר. על מנת שהחריטה תחשב כחריטה איכותית, היא צריכה להתבצע היטב ובדיוק רב. בעבר כדי להגיע לדיוק מושלם של חריטה שתראה מעולה ואיכותית, היה צריך למצוא חרט בעל ניסיון רב, ידע וכלים מתאימים. אלא שכמו בכל תחום שעם התפתחות הטכנולוגיה הפך להיות יותר אפקטיבי ומהיר – גם גם בתחום של החריטות בעץ. טכנולוגיות חדשות מאפשרות לבצע חריטה מדוייקת על עץ ובאופן מאוד מהיר וניתן גם לבקש חריטה של דוגמה של תמונה מסוימת ואותה חריטה תתבצע באופן נקי.

בחנות של מוצרי אפייה La Torta נעשית חריטה על מוצרי עץ כאשר רוצים לקנות מתנה או מזכרת לאדם מסויים או במקרה ויש לנו חפץ עץ שאנחנו אוהבים או שמסמל משהו עבורנו – נרצה לקשט אותו עם חריטה. זו יכולה כמובן להיות חריטה עם כיתוב של הקדשה, של ציטוט מסויים או כאמור תמונה.

חריטה על קרש חיתוך

אחד ממוצרי העץ שאפשר לעשות בו חריטה הוא קרש חיתוך. לקרש חיתוך יש משטח גדול והוא שטוח – מה שמאפשר חריטה מאוד נוחה ועוזר לדיוק של החריטה. קרש החיתוך נמצא במקום בולט בבית – במטבח בדרך כלל ועושים בו שימוש רב. לכן תמיד נוכל לראות ולהינות מהחריטה שביצענו על קרש החיתוך.

אם קרש החיתוך עם החריטה מיועד כמתנה לאדם אהוב, אז תדעו שנתתם מתנה שהיא מאוד שימושית ובנוסף האדם שעבורו קניתם את קרש החיתוך עם הקדשה בחריטה, יוכל תמיד לראות אותה ולזכור כמה הוא חשוב לכם.

מה צריך לבדוק לפני שחורטים על קרש חיתוך?

מכיוון שקרש חיתוך נמצא במטבח והוא נמצא בסביבה של חום ולחות ושוטפים אותו במים – כדאי לבחור קרש חיתוך שיהיה עשוי מעץ איכותי כך שיהיה עמיד לאורך זמן וכך החריטה תשמר על קרש החיתוך.

ניתן למצוא קרש חיתוך שעשוי מעץ מלא ואפשר גם לקנות קרש חיתוך עשוי מבוצ’ר – זהו קרש חיתוך עשוי עץ עבה וחזק מאוד שנשמר לאורך זמן ולכן גם מתאים לשימוש כקרש חיתוך עם חריטה.