תביעת מזונות ילדים – איך לצאת מזה במינימום נזק

כאשר עולה נושא הגירושין על הפרק, הרי שמדובר באבן גדולה שנופלת על הלב של כולם. במיוחד אם יש ילדים, שצריכים עכשיו לדעת איך להתנהל עם אבא ואמא שלא גרים יחד. חשוב מאוד ששני ההורים ידאגו לרווחתם של ילדיהם ולא משנה מה שעובר על שניהם במקביל. הילדים לא אשמים כאן. לכן, כאשר זוג בוחר לפרק את החבילה ולהיפרד, אסור לו לגרור את הילדים שלהם אחריהם לדכדוך. יש למלא אחר החוקים והתקנות שתוקנו בנושא זה של דאגה לילדים, ובמיוחד בכל הנוגע לעניין המזונות.

מה זו תביעת מזונות ילדים?

תביעת מזונות לילדים היא תביעה שבאה להסדיר את הנושא הכלכלי של דאגת ההורים לכל צרכי הילדים. זה אומר סכום של כסף שאמור להספיק לאוכל, לבוש ומקום ללון, ולמעשה כל צורך בסיסי עבור חיים איכותיים ונאותים לילדים. תביעת מזונות מסדירה את הסכום הכספי אותו צריך אחד ההורים לשלם, בדרך כלל המפרנס העיקרי מבין השניים, עבור הצד השני. ההורה צריך להבין שתביעת מזונות זה לא מיועד להורה השני כי אם לילדיו שלו ולרווחתם האישית, דבר שלא אמור להיות נגוע בו.

קראו על משמורת משותפת באתר של עו"ד יונית גזל

עורך דין מנוסה – חובה לענייני תביעת המזונות

על מנת לצאת במינימום נזק, נפשי וכלכלי, חשוב לבחור בעורך דין גירושין מקצועי, מנוסה והכי חשוב אנושי על מנת שיעזור לכם לצלוח את ההליך הזה בכבוד. גם ככה לא מדובר בנושא כל כך פשוט לילדים. רק עורך דין מקצועי מנוסה ואנושי ידע איך לעזור לזוג ההורים לעבור את משבר הגירושין בשלום עם מינימום נזק לשני הצדדים.

אם אתם עוברים או מתכוונים לעבור הליך גירושין מכובד ומסודר, אתם חייבים לפנות לשירותי עורך דין שיטפל בתיק שלכם על הדרך הטובה והאנושית ביותר.