חופשה בזול – כך עושים את זה

אין כמו חופשה טובה אחרי תקופת עבודה מפרכת ומייגעת. כל אחד ואחד עושה את זה בדרכו הייחודית שלו. יש אנשים המעדיפים ללכת לים, יש את אותם אנשים שיציאה לחו"ל היא האופציה היחידה שלהם ושום טיול אחר אינו מספק אותם. נבדוק כמה כיוונים לטיול.

חופשה בזול כך תעשו את זה בסטייל |

טבע. חורשה מסתורית. רכב עמוס בכל טוב. אוכל ממגוון מעניין שאותו אתם הכי אוהבים. פתיחת מנגל בשרים איכותי. לפעמים טיולים הם בדיוק מה מפריד בין עובד מתוסכל לאחד שמלא אנרגיות. בא נאמר שטיול מידי פעם הוא אפילו בגדר חובה לכל אחד מאיתנו.

אנחנו עובדים שעות, ימים, שנים, שוכחים לפנק את עצמינו מידי פעם.. אם רק היינו יודעים כמה זה פשוט וקל ובעיקר זול, לצאת לטיול מידי פעם, כנראה שהיינו יותר ספונטניים באשר ליציאות כאלו. זה עוד לפני שדיברנו על נושא חופשות בארץ עם קופונים למלונות יוקרה, או הטיסות והמלונות בחו"ל שעולים לנו כסף קטן ומתאפשרים לכל אחד מאיתנו ולכל ארנק וארנק.

איפה כדאי לעשות את הטיול השנתי שלנו? |

יש כמה וכמה מקומות מאוד מומלצים לערוך בהם את הטיול שכל כך רצינו. יש את אלה המעדיפים לעשות את שביל ישראל הארוך והממצא, יש אנשים שדווקא טיסה לחו"ל במסגרת הכל כלול זה מה שלהם יעשה את זה..

מעבר להעדפות שלנו בכל מה שקשור לטיולים, חשוב גם לזכור את הפן הבריאותי בזמן הטיול. יפה לראות את אותם צעירים שעושים את הטיול שלהם ברגל ודואגים לגופם ולנפשם קודם כל ולא ממש עושה להם את זה טיסות. כאמור, כל אחד והעדפות שלו.

איפה הכי כדאי לעשות את החופשה שלנו? |

כיום, עם כניסת ה"שמים הפתוחים" לחיינו, המאפשרים כמעט לכל חברות התעופה לנחות בישראל לצורך העלאת נוסעים, נוצרה מלחמת מחירים ותחרות שכמותה לא היית בישראל כבר המון זמן. ישראלים רבים מנצלים את התופעה וחוגגים על תחרות זאת בדרך לחופשת חלומיות בכסף כקן מאוד

לא צריך לקרוע את הארנק כדי לצאת לחו"ל ב 2019 אלא מספיק לשוטט ברשת באתר דור חדש בשוברים, ולמצוא את החופשה שהכי מתאימה לכם בזול.