קייטרינג לראש השנה לשנה מתוקה

ראש השנה זהו החג המאופיין יותר מכל במאכלים מתוקים, בדבש, בתפוח, ברימון ובתמר. בראש השנה אנחנו שמים דגש על אכילה של מאכלים המסמלים מתיקות ומבטיחים לנו שנה מתוקה.

ראש השנה זהו חג בן יומיים כאשר יש בו ארבע סעודות. יש שנים אשר בהם ימי ראש שהנה צמודים לשבת ואז יש להיערך לקראת שלושה ימים עמוסים בסעודות. 

רבים הם האנשים והמשפחות אשר מתקשים בארגון הסעודות ותכנון של כל כך הרבה סעודות חגיגיות שגם תהיינה מגוונות וטעימות. הם מחפשים חברות קייטרינג המציעים את השירות של בישול אוכל טעים לחג. באופן כזה הם חוסכים לעצמם את מלאכת הבישול לחג והם מקבלים ארוחות מלאות, טעימות ומגוונות כנאה וכיאה לחג.

 

בוחרים את חברת הקייטרינג

כאשר אנחנו באים לבחור את חברת הקייטרינג אנחנו חייבים לשים לב אל מי אנחנו פונים. לא כל מי שמציע לנו אוכל מבושל הוא אכן זה שאנחנו יכולים להיות בטוחים כי מדובר באוכל טעים, אוכל שמבושל היטב, אוכל איכותי המיוצר מחומרי גלם טריים וכזה שיישמר טעים וטוב עד לסעודות של ראש השנה.

מדובר בהחלט בשורה ארוכה של דרישות ואנחנו צריכים לדעת כי אכן חברת הקייטרינג עומדת בכל אלו. אתר קאנאפס לדוגמא מציע שירות מעולה ואוכל ברמה גבוהה ביותר.

 

שתחדש עלינו שנה טובה ומתוקה

לקראת ראש השנה מלאים השווקים בתפוחים כרסתניים ומתוקים, ברימונים מעוטרים בכתרים מרשימים, בתמרים לחים וגם תמרים מיובשים. תמרים מסוכרים נוטפי דבש אשר כולם ממתינים לעלות על שולחן החג. כמובן שיצרניות הדבש אף הן אינן שוקטות על השמרים והן מייצרות אריזות דבש בגדלים שונים, במארזי שי לעובדים או לחברים ובאריזות אישיות קטנטנות ומתוקות במיוחד – תרתי משמע.

גם יצרני הכלים לא טומנים ידיהם בצלחת … הם מייצרים צלוחיות מיוחדות אשר מיועדות לאחסון הדבש ולקישוט מיוחד של שולחן החג. את כל אלו עושים כסימן לשנה טובה ומתוקה.

אנחנו משקיעים בקייטרינג שלנו ומכינים ארוחות חג מתוקות וטעימות עבור הלקוחות שלנו. הם נהנים ממאכלים אסתטיים הארוזים היטב, מאכלי חג מתוקים וטעימים, מאכלים המשמחים כל אחד ותורמים רבות לאווירת החג.

מידע נוסף על מגשי אירוח בנתניה והסביבה.