ציפוי חלונות לרכב – כמה זה עולה והאם יש אחריות?

גם אתם סובלים מחום יתר ברכב? השמש מפריעה לכם בנסיעה? ציפוי חלונות לרכב הוא הפתרון עבורכם. ציפוי חלונות לרכב תאפשר לכם נסיעה רגועה ונעימה יותר אפילו בעונת הקיץ החמה.

ישנם שני שיטות לציפוי חלונות לרכב. הראשונה היא השחרת החלונות באמצעות לייזר והשנייה היא באמצעות ציפוי חלונות הרכב במדבקות. לשני השיטות ישנם יתרונות וחסרונות, אנחנו נמנה אותם בפניכם ואתם תחליטו מה אתם מעדיפים לקחת. וכמובן נענה לכם גם על השאלה, כמה זה עולה והאם יש אחריות?

ציפוי חלונות לרכב – יתרונות וחסרונות

השחרת חלונות בעזרת לייזר – שיטה זו מבטיחה לנו הגנה חזקה יותר מפני קרני השמש הלוהטות, ביחס למדבקות שחורות. כמו כן רמת העמידות של החומר, הוא חזק יותר. אך עם זאת, מחיר השחרת חלונות הרכב בשיטה זו, יקרה מאוד, מכיוון שהתהליך כולו ארוך מאוד ומורכב.

ציפוי חלונות נגד שמש לרכב באמצעות מדבקות – שיטה זו אמנם פחות עמידה ומגינה עלינו מעט פחות מהשחרת החלונות, אך מכיוון שמדובר בתהליך פשוט וקצר, המחיר שלה בהתאם – זול מאוד. חשוב לזכור: כאשר אנו בוחרים בציפוי חלונות באמצעות מדבקות, חשוב לבדוק האם הם עם תו תקן והאם הם עומדים בדרישות משרד התחבורה.

השחרת חלונות הרכב

להשחרת / ציפוי חלונות הרכב, יתרונות רבים, ביניהם גם יתרונות בריאותיים. ראשית קרני השמש אינם בריאים כידוע, לעור הגוף שלנו. השחרת החלונות תמנע מקרני השמש לפגוע בגוף שלנו. כמו כן, אתם בודאי זוכרים את ימי הקיץ שאנו נכנסים לרכב לוהט, תשכחו מזה. ציפוי החלונות יגן על הרכב שלכם מחום יתר.

אז כמה זה עולה והאם יש אחריות? המחיר נע בין 100 ל – 800 ש"ח בהתאם לחלונות הרכב.