יום הולדת 40 – הגיע הזמן לחגוג ובגדול

גיל 40 הינו אחד מימי ההולדת הנדירים יותר שאדם חוגג ולא מדובר חלילה על גיל שלא מגיעים אליו בדרך כלל, אלא מדובר על החלפת קידומת שמתרחשת רק אחת ל- 10 שנים. בכל עשור חוגגים יום הולדת עגול שבו מחליפים את הקידומת של הגיל לקידומת גבוהה יותר, כאשר החוגג אינו הולך ונעשה צעיר יותר כמובן. על כן, בכל פעם שחוגגים יום הולדת עגול, משתדלים לציין את היום הזה באופן שונה ובצורה ייחודית יותר משאר השנים.

 

יום הולדת 40 – מי ומי המשתתפים באירוע?

במסיבת יום הולדת רגילה משתתפים בדרך כלל בני הבית של החוגג או החוגגת ולפעמים מזמינים גם עוד כמה חברים קרובים. אך כאשר מדובר על יום הולדת 40 אי אפשר לעשות את זה מכיוון שאחרי הכול מדובר בגיל מכובד ומרגש מאוד ולכן, לקראת יום הולדת 40 יש לארגן מסיבה גדולה שיוזמנו אליה הרבה מאוד משתתפים. כל אלה שמרגישים קרובים אל חתן/כלת יום ההולדת, החברים שלהם מהעבודה, בני המשפחה המורחבת, ידידים ממקומות שונים וכן הלאה. כל אלה יגרמו למסיבה להיות מרשימה יותר ולהגביר את אפקט המאורע.

 

מסיבת יום הולדת עגול חוגגים ובגדול!

יום הולדת עגול הינו מאורע חגיגי שנחגג רק פעם אחת בעשור ולכן, כיאה למאורע חגיגי כל כך, יש להכין אירוע כמו שצריך ולבחור מועדון ליום הולדת 40. השנה אי אפשר לחגוג אותו סתם בבית ועם כמה חברים קרובים, אלא יש צורך לציין אותו כמו שצריך ולארגן חגיגה ענקית שמתאימה ליום הולדת עגול. מה שכן, חשוב לזכור כי חתן/כלת האירוע אינם הופכים להיות צעירים יותר, ויש להתייחס להעדפות שלהם בתכנון החגיגה מכיוון שהיא עלולה ליפול עליהם לא טוב אם לא תעשו את זה כמו שצריך.

 

צרו קשר עם מיי פרוד.