מניעת הריון ללא הורמונים – איך עושים זאת?

אם התחלת ליטול גלולות, או שאת נוטלת גלולות למניעת הריון כבר מספר שנים: בוודאי שכבר גיבשת לעצמך דעה לגבי גלולות למניעת הריון. מי שמשתמשת באמצעי מניעה שמכילים הורמונים – כמו גלולות או התקנים תוך רחמיים למיניהם – יודעת אם היא מרוצה מהשימוש, או שמא היא סובלת מתופעות לוואי כמו: מיגרנות, שיעור יתר, בחילות, אבדן חשק מיני, כמו גם שאר תופעות לוואי כגון: דיכאון, נפיחות בשדיים, שינויים בצוואר הרחם ופגיעה בחיוניות הביציות. התופעות נגרמות בדרך כלל בשל הורמונים שנמצאים בגלולה כמו פרוגסין או אסטרוגן. 

אז כיצד מונעים הריון ללא הורמונים? 

מי שאינה רוצה למלא את גופה במרכיבים שאינם טבעיים לו, תוכל למנוע הריון על ידי שימוש בדפי VCF – דרך עבור מניעת הריון ללא הורמונים שנחשבים מבין אמצעי המניעה הפופולאריים ביותר ב 20 השנים האחרונות. הדפים קלים להחדרה וגינאלית, הם מלבניים דקיקים וקטנטנים וממכילים כמות קוטל זרע שמספיקה כדי למנוע הריון. 

כיצד זה עובד?

מי שתבחר בדפים אלה, תוכל לרכוש חבילות דפי VCF להזמנה און ליין. הדפים מגיעים במארזים של 9 יחידות והם מיועדים להחדרה וגינאלית. הדפים בטוחים לשימוש, אינם מכילים הורמונים וניתן להשתמש בהם גם בזמן הנקה. את הדף מחדירים ממש לפני קיום יחסי מין והוא יעיל עד ל3 שעות מרגע ההחדרה. 

קראי על תחליף לגלולות בלינק https://www.safevcf.co.il/post/birth-control-pills-alternative-vcf

באמצעות דפי VCF מקוריים ויעילים רבות יכולות להנות מיחסי מין מוגנים ללא תופעות לוואי וללא שימוש באמצעי מניעה שאינם הרמוניים או נוחים. אז זה הזמן להכיר את היעילות של דפי VCF ולהתנסות באמצעי המניעה שנחשבים מבין הפופולאריים ביותר בעולם המערבי והמתקדם.