אביזרים לאמבטיה – לשדרג את האמבטיה בקלות

הרבה מאוד בעלי דירות ואנשים אשר שוכרים את הדירה מחפשים אחר הדרך הכי יעילה עבור יצירה של מראה חדש עבור חדר אמבטיה ישן. איך יכולים לעשות את זה מבלי להתחיל ולבצע השקעה של אלפי שקלים ואף הרבה יותר מכך? בקלות. לא חייבים להחליף אריחי קרמיקה ואף לא להחליף את האמבטיה עצמה.

מחליפים את מושב האסלה

אחת מן הדרכים לשנות את המראה של האמבטיה מבלי לבצע שם שינוי דרסטי ויקר מידי היא על ידי מבט מהיר אל האזור של האסלה. איזה סוג של מושב אסלה נמצא שם? אצל רוב האנשים נותר לו אותו מושב אסלה במשך של שנים רבות, וכעת זו ההזדמנות לבצע את ההחלפה אל משהו שהוא גם יותר נוח וגם הרבה יותר מעוצב כמו מגוון המוצרים לאמבטיה שניתן למצוא כיום. מה כבר יכול להיות כה שונה? המנגנון של סגירה שקטה, וכך גם העיצוב שיכול להגיע עם מראה שהוא יותר שובב או יותר בעל עיצוב שיכול להשרות אווירה של רוגע וחיבור אל כ מה שמעדיפים להתחבר אליו שם…

משדרגים את מתלה המגבות

המתלה של המגבות הוא כזה שיכול להיות מתלה פשוט. מה האפשרות השנייה? לבחור מתלה מגבות שעושה רושם הרבה יורת דרמטי ומעצב את כל החלל של האמבטיה בהתקנה אחת מהירה. זה חשוב להבין כי מתלים עבור מגבות יכולים להגיב בעלויות מאוד גבוהות והעיצובים הם כאלה שמגיעים עם מראה מרהיב ככל שהמחירים הולכים ועולים. מה כדאי לשקול טרם הבחירה של העיצוב? לבחור את המתלה שמתאים מבחינת מידה ויהיה גם פרקטי עבור כמות המגבות שאותן נתלה.

ראש אמבטיה מודרני

חולמים על מראה הרבה יותר יוקרתי עבור האמבטיה? דרך נוספת ופשוטה יחסית עבור השדרוג היא על ידי הסרת ראש האמבטיה שיכול להיות כזה שנמצא שם במשך של עשרות של שנים אל משהו שהרבה יותר מחובר אל כל מה שנמכר נכון לעכשיו. ראשי האמבטיה של באט'ליין למשל יכולים להגיע בתור ערכה שלמה, וגם יכולים להיות רק החלק של הראש עצמו בלבד. זה כבר עניין של בחירה אישית למה שאוהבים ואל הדרך בה אוהבים לעשות את הרחצה.