רעיונות למתנות לידה לתינוק

לידה של תינוק זה בהחלט מאורע משמח. זה הזמן בו אנחנו מבקשים לפנק את הילדת ולתת לה ולהעניק לה מתנות מיוחדות ומרגשות. על פי רוב אנחנו הולכים על זר פרחים רענן, על דובון גדול ורך, על מארז שוקולדים מפנק, על קרמים לטיפוח כאשר מעל הכול אנחנו קושרים בלון הליום גדול.

כל מי שנכנס אל שערי בית החולים עם כבודה שכזו, כבר מסומן מראש כמי שפניו מועדות אל מחלקת יולדות.

אך אם נחשוב פעמיים מה באמת אמור לשמח את היולדת מעבר ל'וואו' הרגעי וההתרגשות מכל הצבע שעוטף אותה, נגלה כי יש מתנות לידה שבהחלט יעניקו לה הרבה יותר ממתנה נדושה שכזו.

מה צריכה היולדת?

היולדת אמנם מתרגשת מזר הפרחים והיא מתלהבת מהדובונים המתוקים. הבלון שיעטר את עריסת התינוק בהחלט מעניק הרגשה נעימה. אך תכל'ס המתנות הללו לא מביאות תועלת לאורך זמן. מדובר במתנות שלא משמשות את היולדת וגם לא את התינוק. המתנות הללו בסופו של דבר הולכות לפח. אם זה הבלון שהתפוצץ ואם אלו הפרחים שנבלו.

אז לפני שהמבקרים הנרגשים רצים לקנות משהו ליולדת, חשוב לעצור ולחשוב מה יהיה באמת יעיל ומה ישמח באמת את היולדת.

מתנות שימושיות ליולדת ולתינוק

אם תשאלו יולדת, לא ביום הראשון ללידה, אלא לאחר שבוע, כאשר היא כבר נרגעה מההתרגשות הראשונית ואפילו תופעת ה'בייבי בלוז' כבר נמצאת לקראת סיום, מהי המתנה שהיא העריכה יותר מכל. התשובה תהיה – המתנות השימושיות שיש מה לעשות בהן. אם אלו מוצרים שימושיים עבור התינוק ואם אלו מוצרים שימושיים עבורה.

אלו הן המתנות אשר נהנים מהן לאורך זמן ויש מהם תועלת למשך חודשים ארוכים לאחר הלידה.

משקיעים במתנות שוות באמת

מתנת לידה בהרכבה אישית הן מתנות שאינן נשכחות. מהסיבה הפשוטה. המתנות הללו נמצאות בשימוש כל הזמן והיולדת זוכרת לטובה את מי שהעניק לה אותם. אם זו מתנה המיועדת עבור התינוק כמו פריט לבוש, קרם מפנק וכדומה ואם זו מתנה שהיא קבלה עבורה. מוצר טיפוח כלשהו, פורמולה מחזקת או כל דבר אחר שאינו מתקלקל ואינו הולך לפח כעבור ימים ספורים.