עוד אירוע משעמם של החברה? אפשר גם אחרת

מי לא היה באירוע חברה בימיו? למי לא יצא לפחות פעם אחת להיות נוכח באירוע חברה? גם אם בפעם הראשונה שהוזמנתם התרגשתם מאוד וניסיתם לחשוב איך האירוע יראה, מהר מאוד הבנתם את הקונספט, הבנתם את התבנית הקיימת לאירועים אלה ומהר מאוד הבנתם שזה לא הדבר הכי מעניין שיכולתם לעשות עם עצמכם באמצע שבוע, בערב. אך אנחנו עוד לא היינו אומרים נואש, יש דברים שניתן לעשות אחרת בכדי לתת לאירוע החברה שלכם את טיפת העניין שחסרה לו כל כך, ראו דוגמאות באתר איתמר שחקנים.

מתכננים אירוע חברה? בואו תראו שאפשר גם אחרת

תנו לעובדים שלכם ליצור

כשאתם מתכננים אירוע חברה, מן הסתם חשוב לכם שהעובדים ייהנו ושכולם יפיקו את המיטב מהאירוע. בעזרת סדנאות יצירה, תוכלו לתת לעובדים שלכם את ההזדמנות להתעסק עם הידיים, ליצור משהו לגמרי מאפס וליהנות מיצירה מוכנה לקחת הביתה. תופתעו לגלות כמה אנשים יהנו מהרעיון הזה.

ביתני יריד ומשחקים ווירטואליים

מאחר ואירועי חברה לרוב מסתכמים בארוחה ואולי תקליטן שבא לעשות קצת שמח, יש לכם את ההזדמנות להביא ביתני יריד ומשחקים ווירטואליים מה שיאפשר לבאי האירוע להסתובב וליהנות ממשחקים שבדרך כלל ניתן למצוא בירידים ובקרנבלים וכמו כן, לא לכולם יש פלייסטיישן בבית מה שיאפשר להם ליהנות ערב אחד עם החברים.

משחקי שולחן ומשחקי חשיבה

גם אם אתם לא יודעים לשחק כדורגל, זה לא אומר שאתם לא תהיו טובים בכדורגל שולחן. משחקי שולחן מעולם לא נמאסים ותמיד כיף להיתקל בהם בכל מקום. גם באירועי חברה זה יכול להיות כיף, מצחיק ומאתגר. כמו כן, תוכלו לפזר על השולחנות באירוע משחקי חשיבה מה שיעניק ליושבים את ההנאה שבלהפעיל את המוח.

רוצים להרקיד?

אם אתם רוצים לחגוג ואירוע החברה שלכם הוא עבור שמחה כלשהי, אתם בטח תרצו שירקדו ויהנו בערב. אך מאחר ואין חתן וכלה שיזרימו את החברים לכיוון הרחבה, תוכלו תמיד להשכיר את שירותן של רקדניות לאירוע. או דמויות שטח לאירוע ברגע שהרקדניות מתחילות לרקוד, הדבר מזמין אחרים לרקוד גם כן ולפני שתשימו לב הרחבה תהיה מלאה עד אפס מקום.

מה שאנחנו באים להגיד זה שאירוע חברה לא חייב להיות משעמם וצפוי מראש. עם קצת מחשבה מחוץ לקופסא תוכלו לתת לחברה שלכם את ההנאה שמגיעה לה.