כל מה שצריך לדעת לפני שרוכשים מייבשי כביסה

מוצרי חשמל הם חלק מהחיים שלנו, הם מבצעים עבורנו כל כך הרבה פעולות נחוצות במהלך היום ומשרתים אותנו היטב. כל זה נכון אם השכלנו לבחור נכון, ורכשנו את המוצר החשמלי המתאים, האיכותי והמנצח. נתונים אלו מביאים לכך שאנשים מתלבטים הרבה מאוד טרם הקניה, והם מבררים ומחפשים המלצות מפה ומשם כדי לבחור חכם ונכון. ומה לגבי מייבשי כביסה? כיצד נבחר מייבש כביסה איכותי, יעיל ומוצלח? מה צריך לדעת לפני שקונים?

כל מה שצריך לדעת על קניית מייבש כביסה

  • צריכת חשמל – היות ומייבש כביסה הוא מכשיר חשמל שורך לא מעט חשמל, חשוב לבדוק את הנושא הזה. לא בטוח שתמצאו מייבש חסכן מאוד, אבל מספיק לעלות ולו בשלב אחד בצריכת האנרגיה כדי להפעיל את המייבש בראש שקט בלי לחשוב על צריכת חשמל מוגזמת.
  • מעבה / צינור – יש להבדיל בין שני סוגים של מייבשים. האחד משחרר את האדים בעזרת הצינור הישן והמוכר, השני מעבה את האדים ללא שחרור לשטח פתוח. נתחשב במיקום של המייבש על מנת לבחור את המייבש בעל הטכניקה המתאימה לנו. במידה והמייבש שלנו עתיד לעמוד בחדר סגור ללא מרפסת או חלון, נצטרך לבחור מייבש עם מעבה.
  • חשמל או גז – אי אפשר להתעלם בימינו ממייבשים שפועלים על גז ולא על חשמל. מכשיר יקר יותר משמעותית, אך זול יותר מבחינת צריכה. 

תוכניות שונות – לכל מיבש יש תוכניות ייבוש משלו. חשוב לבדוק שהמייבש הנבחר מכיל את התוכניות שאתם צריכים במהלך השימוש. ייבוש לגיהוץ קל, ייבוש לכותנה וכן הלאה. במידה ויש לכם העדפות מסוימות כמו ייבוש לפי זמן וכדומה חשוב להתייחס לכך בעת הבחירה כדי שתהיו בטוחים שהמייבש הנבחר ישרת אתכם בנוחות. למידע נוסף פנו לעוצמה מכשירי חשמל