כל הסיבות לשלוח את הילדים לקייטנת גלישה

קייטנת גלישה היא כיף עצום ולכן ילדים רבים נרשמים לקורסים הללו בכל חופשה ובעיקר בימי הקיץ. פותחים בקורס למתחילים ובכל שנה מתקדמים עד שמגיעים לרמות גבוהות מאד.

 

הערך המוסף קייטנת גלישה

יכולת ההתמודדות של הילדים עם איתני הטבע, מקבילה ליכולת שלהם להתמודד עם החיים. הקורסים הללו מעניקים להם המון ביטחון עצמי, שיפור של הדימוי העצמי והשתלבות מצוינת בפאן החברתי. הגלישה יוצרת פתיחות רבה וקשר איכותי עם גולשים אחרים ולכן תוך כדי הקורס הילדים מתבגרים מאד.

 

טכניקת הגלישה בים

ההנאה המושלמת בקייטנת גלישה היא ללמוד כיצד להתמודד עם הגלים, איך לתפוס יציבות ולהתמודד עם הגלים כדי לא ליפול או להתהפך עם הגלשן. את הטכניקה הזו לא לומדים ביום אחד, יש להבין זאת באופן מעמיק, לעשות את התרגילים הנדרשים ולהתאמן שעות וימים, עד שמגיעים ליציבות הנדרשת.

ההנאה העצומה שבמהלך הגלישה עם הגלים יוצרת רצון עז גם לדעת יותר וגם להצליח ולכן הילדים נהנים לפתוח את היום בים, ליהנות מהשלווה שהוא מקנה להם ולאחר מכן לעמוד באתגרים שמציבים להם המדריכים, כדי לפתח את היכולות שלהם ואת רמת הגלישה שלהם.

גם כשיש אכזבות, הם לומדים להתגבר על הכישלונות, עולים שוב ושוב על הגלשן ונעים קדימה עם המון רצון להצליח.

המוטיבציה והדבקות במטרה הם אלו שנותנים את הטון וכך לאחר אימונים רבים הם מצליחים לעלות בכל פעם על הגלשן, לתפוס יציבות וליהנות מהמשחק עם הגלים.

 

שיטות למידה מתקדמות

המדריכים בקורסי הגלישה הם בעלי ידע ומיומנות רבה בהקניית בסיס הגלישה לילדים. מעבר לכך הם מחדירים בהם המון ביטחון, כדי שיוציאו מעצמם את המיטב ויגיעו למטרה ואכן רובם מגיעים ליעדים.