ברכה להצלחה – לעזור לתפילה

תפילה פועלת הרבה ישועות. למעשה זו הדרך שלנו לפנות לבורא העולם ולבקש ממנו את הדברים שאנחנו כל כך רוצים לקבל ממנו. אחרי שאנחנו מפנימים שרק הוא יכול לתת לנו, והישועות שאנו מצפים להם כל כך טמונים בידיו – נפנים כי במקום להתאמץ מעל ומעבר ולחפש אחר דרכים חדשות והזויות – נכון יותר לפנות אליו בתפילה.

כל תפילה נשמעת, לא כל תפילה מתקבלת

כל תפילה שיהודי מתפלל לבורא עולם נשמעת לפניו. אין מילה או אות שנשמטת ממנו. אם כי אבא לא תמיד עונה כן לבקשות של ילדיו. פעמים מילוי הבקשה אינה טובה עבור המבקש למרות שהוא סבור שזה הדבר הטוב ביותר עבורו, ופעמים אדם זקוק לזכויות נוספות על מנת שבקשתו תוכל להתקבל. אך תמיד נוכל לפעול ולחפש כיצד להגדיל את הזכויות שיש לנו על מנת לזכות לישועה.

ברכה להצלחה

ברכה להצלחה עשויה להועיל. וזאת אם מקבלים אותה מצדיק גדול אשר פועל ישועות בקרב הארץ. רבים בוחרים לפנות לרבנים ולבקש ברכות שונות. בנוסף יש סגוליות מיוחדת במקומות קדושים אשר בהם התפילה מתקבלת ונשמעת יותר מבכל מקום. לדוגמה, הכותל המערבי, קבר רחל וכן הלאה. בכל מקום מקודש כזה בוחרים יהודים רבים לשאת תפילה, ולהעתיר לפני יושב מרומים שבזכות הצדיק הטמון בקבר הוא יפתח לו שערים של שפע וברכה וייתן לו את כל הטוב אליו הוא מייחל. 

איך אפשר בלי להגיע?

היות ולא תמיד אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לצאת לדרכים ולהגיע למקומות הקדושים כדי לשאת תפילה, קיימת אפשרות של שליחת פתקה או שליח. כך נוכל להעביר את הבקשה שלנו ולהגדיל את הזכויות שלנו. הלוואי וכל ישראל יראו ישועות ויתקבלו כל משאלות הלב לטובה!