5 מצרכים בסיסיים שאתם חייבים בבית בדיאטה

התחלתם דיאטה? רשימת המאכלים המותרים כבר בידכם? בניתם תכנית אימונים במקביל, להורדת השומן? מצוין! אבל כדאי לכם להיערך בדבר נוסף וחשוב לא פחות. הדיאטה לא מתחילה בארוחה הראשונה שלכם, היא מתחילה הרבה לפני כן, כשאתם עורכים את רשימת הקניות שלכם.

זו תקבע את סדר הארוחות שלכם במהלך התקופה הקרובה, לכן כדאי להיערך נכון גם לקנייה. בשורות הבאות נפרט 5 מצרכים בסיסיים שאתם חייבים בבית בדיאטה. בואו נתחיל.

כשאתם עורכים את רשימת הקניות, חשוב מאוד לבדוק מה נשאר, מה חסר ומה צריך לקנות. אבל יותר חשוב, אם ראיתם שהחטיפים או השוקולדים ושאר מאכלים 'לא בריאים' אוזלים, השתדלו לא לחדש את המלאי. אם יתקוף אתכם מאנצ' באמצע הלילה, שלא תסתערו על ארון החטיפים אלא על מגירת הירקות. ראו כאן לדוגמה ארוחות דיאטטיות עד הבית!

אז מה לקנות? 5 מצרכים בסיסיים שאתם חייבים בבית בדיאטה

  1. תבלינים – אלו תבלינים בדיוק לקנות, תחליטו בעצמכם, זה תלוי בטעם האישי שלכם, אבל חשיבות מוצר זה הוא גדול מאוד. רכשו מגוון גדול של תבלינים שימלאו את המטבח שלכם בארומה וטעמים שאתם אוהבים, כך תקנו פחות אוכל מוכן ותקדישו יותר זמן לארוחות בריאות.
  2. דגנים מלאים – בכל סופר תוכלו למצוא מגוון גדול של דגנים מלאים בריאים כמו: אורז מלא, כוסמת, בורגול ועוד. תתרגלו לטעם החדש והבריא של הדגנים שלכם.
  3. קטניות – כידוע קטניות כמו גרגרי חומוס, פול, שעועית יבשה, עדשים או מאש, מכילות סיבים תזונתיים רבים וחלבון והם עמוסים בוויטמינים ומינרלים.
  4. שמן – הקפידו על כך שיהיה שמן בבית. כמובן שמן בריא, כמו שמן קנולה או שמן זית.
  5. קמח מלא – כך תוכלו לאפות את המאפים האהובים עליכם עם קמח בריא ומזין.

> למידע מקצועי ומגוון המלצות למטבח בריא יותר בקרו באתר https://www.chef-bari.co.il!