3 תרגילים לשיפור סף FTP

רוצים להשאיר מאחור את המתחרים ולראות איך הביצועים שלכם משתפרים בתחרויות הבאות שתיקחו בהן חלק? הוסיפו אימונים שכוללים תרגילים לשיפור סף FTP ותוכלו לראות את ההבדלים כבר לאחר שבועות בודדים. רוצים לקבל רעיונות לתרגילים מעולים שהספורטאים המובילים בעולם עושים אותם? הנה לכם 3 תרגילים שלא יהיה כדאי לכם לוותר עליהם.

 

3 X 12 דקות של אינטרוולים

הוסיפו יום או יומיים במהלך השבוע שבהם אתם עושים אינטרוולים של 12 דקות בעצימות גבוהה, נחים, וכך עושים עוד פעמיים. תוכלו גם לשלב בין ריצה לבין רכיבה על אופניים או שחיה ובכך לגוון את הפעילות שלכם לשיפור סף ה – FTP.

 

20 X 2 דקות עם קציבת טמפו

אם אתם רוכבים על אופניים, נסו לנצל כל ירידה כדי להסדיר נשימה ולהגיע מוכנים יותר למישור או עלייה הבאה שתהיה לכם. שימרו על קצב גבוה ככל שתוכלו במהלך האימון.

 

15 X 3 דקות של אינטרוולים

כדי לגוון את האימונים שלכם, נסו לשחק עם זמני האינטרוולים ולשנות אותם בכל פעם מחדש. זה יגרום לגוף שלכם להתמודד עם אתרים לא צפויים ובדרך הזו תוכלו לחוות שיפור משמעותי יותר בביצועים שלכם.

 

פנו למאמן שמתמחה באימוני סיבולת

אם אתם רציניים בכוונות שלכם לקחת את הביצועים לשלב הבא, תצטרכו לפנות אל מאמן כושר מקצועי שמתמחה באימוני סיבולת. הוא יוכל להתאים את האימונים ליכולות שלכם ולזהות את החולשות שיש לכם במהלך האימונים.

היעזרות במאמן מקצועי תוכל לעשות הבדל רציני באימונים שלכם וזה בוודאי משהו שיוכל לעזור לכם להצליח בסופו של דבר. כך שאם אתם רוצים להפוך את האימונים שלכם להרבה יותר טובים, זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם.