3 אביזרי סאדו מומלצים לשימוש הדדי של הגבר והאישה

אם אתם אוהבים את סצנת סאדו מאזו – ואתם מחפשים אביזרים שמתאימים גם לגברים וגם לנשים – כדאי להמשיך ולקרוא את המאמר הסקסי הבא. 

 S&M. הוא קיצור של ראשי התיבות של סצנה זאת המוכרת והידועה לזוגות שאוהבים סקס קשוח, וזאת גם הדרך להבעה עצמית, ולעונג נוסף בחיי המין. מדובר בדרך לגוון את היחסים ולהכניס קצת "פלפל חריף" לסקס. 

אבל מה זה סאדו מאזו?

 S&M. זה שם קוד למשחקי שליטה אשר מוכרים וידועים בין גברים ונשים או בין זוגות חד מיניים. המטרה של המשחקים היא להציע תענוג נוסף על ידי שליטה ולקיחת המושכות לידיים. מי שרוצה להנות מסקס כזה, יכול להנות מכאב וגם משלל פנטזיות שאפשר להגשים. 

היום יש לא מעט אביזרים שיכולים לעזור להגשים פנטזיות כאלו ואחרות ואתם צריכים להכיר לפחות שלושה מהם. אז באיזה אביזרי מין מדובר?

הראשון הוא שוט ואזיקים – זוהי התחלה קלילה לאוהבי סאדו מאזו שרוצים להתנסות בדבר חדש במיטה. באמצעות שוט ואזיקים או ריסטרינרים אפשר לשלוט בבן או בת הזוג ובכך ליהנות מגירוי נוסף והרפתקני בחיי המין. 

מחסומי פה – מחסום פה הוא דרך נוספת להפגין בעלות ושליטה במיטה. כיום יש גאגים או מחסומים מסוגים שונים, כמו גם קולרים וכל מה שאפשר למצוא בנושא של אביזרי סאדו מאזו. 

מצבטי פטמות – דרך נוספת לענד אחד את השני, לגרום לכאב מגרה, להגיע לאורגזמות ועוד.  מצבטי פטמות אפשר למצוא במגוון סוגים, ויש כאלה המתאימים לגברים ונשים וניתנים לשימוש בזמן יחסי מין או במשחק מקדים. 

לסיכום כיום, יותר מתמיד כדאי ומומלץ להשתמש ב מוצרי סאדו מאזו, בעיקר כשאתם רוצים להלהיט אחד את השני או אחד את השנייה. בחרו את המשחק שמתאים לכם והתחילו לשחק, ליהנות ולגוון את חיי המין ולחיות בהנאה ותשוקה. 

להשיג באתר של אהבה ותשוקה >>>